A3959SB-T IC MOTOR DRIVER, FULL BRIDGE, 3A, DIP24

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
A3959SB-T Мікросхема контролера двигуна
IC MOTOR DRIVER, FULL BRIDGE, 3A, DIP24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allegro MicroSystems |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00024143 |
| Тип мікросхеми | контролер щіткового _x000D_ двигуна |
| Вихідна напруга | 9,5...50В |
| Вихідний струм | 3А |
| Кількість каналів | 1 |
| Корпус | DIP24 |
| Монтаж | THT |
| Напруга живлення | 4,5...5,5В |
| Застосування | двигуни DC |
| Робоча температура | -20...85°C |
| Стан | Нове |
| Тип мікросхеми | driver |
| Топологія | Н міст |
- Ціна: 275 ₴

