LMD18200T/NOPB Driver, motor controller, 3A, 55V, Outputs: 2, SIL11

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LMD18200T/NOPB Мікросхема контролера двигуна
Driver, motor controller, 3A, 55V, Outputs: 2, SIL11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Texas Instruments |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00027135 |
| Вихідна напруга | 55 В |
| Вихідний струм | 3А |
| Кількість виходів | 2 |
| Корпус | SIL11 |
| Напруга живлення | 12...55 В DC |
| Робоча температура | -40...125°C |
| Стан | Нове |
| Тип мікросхеми | motor controller |
- Ціна: 1 658,75 ₴

