FAN8038B 4-Channel Motor Drive IC

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FAN8038B Мікросхема контролера двигуна
4-Channel Motor Drive IC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fair |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00025624 |
| Корпус | QFP44[10x10] |
| Монтаж | SMD |
| Напруга живлення | від 1,5 В до 8 В |
| Напруга — навантаження | 8В |
| Робоча температура | От -10°C до 70°C _x000D_ (ТА) |
| Стан | Нове |
| Струм — вихід | 500 мА |
- Ціна: 125 ₴

