MC33035DWG Контролер / привід двигуна, DC безщітковий, 10В до 30В живлення, 40В / 50мА. 3 фази

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MC33035DWG Мікросхема контролера двигуна
Контролер / привід двигуна, DC безщітковий, 10В до 30В живлення, 40В / 50мА. 3 фази
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ON Semiconductor |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00027764 |
| Тип мікросхеми | контролер безщіткового двигуна |
| Кількість каналів | 3 |
| Корпус | SO24 |
| Монтаж | SMD |
| Напруга живлення | 0...40В DC |
| Робоча температура | -40...85°C |
| Робоча напруга | 10...30В |
| Технологія | MOSFET |
| Тип мікросхеми | driver |
- Ціна: 532,50 ₴

