DRV8836DSSR Біполярний драйвер двигуна , 2-7В, 1.5А, Power MOSFET Parallel, Виходи можуть бути паралельними

356,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 00-00067957
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DRV8836DSSR Мікросхема контролера двигуна
Біполярний драйвер двигуна , 2-7В, 1.5А, Power MOSFET Parallel, Виходи можуть бути паралельними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00067957 |
| Вид монтажа | SMD/SMT |
| Вихідний струм | 1.5 A |
| Кількість виходів | 2 Output |
| Максимальна робоча температура | + 85 C |
| Мінімальна робоча температура | - 40 C |
| Особливості | Outputs can be paralleled |
| Робоча напруга живлення: | 2 V to 7 V |
| Робочий струм джерела живлення: | 1.5 A |
- Ціна: 356,25 ₴

