A4983SETTR-T Brushed DC Motor Drivers: 2 A,4 mA, 8V-32 V, 2 Output, SMD/SMT, - 20 C - + 85 C

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
A4983SETTR-T Мікросхема контролера двигуна
Brushed DC Motor Drivers: 2 A,4 mA, 8V-32 V, 2 Output, SMD/SMT, - 20 C - + 85 C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алегро |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00024154 |
| Вид монтажа | SMD/SMT |
| Вихідна напруга | 35 V |
| Вихідний струм | 2 A |
| Кількість виходів | 2 Output |
| Напруга живлення | 8 V … 35 V |
| Номінальне _x000D_ напруга навантаження | 35 V |
| Робоча температура | - 20 C … + 85 C |
| Робочий струм джерела _x000D_ живлення | 4 mA |
| Тип корпусу | QFN-28 |
| Чутливий до _x000D_ влажности | Да |
- Ціна: 530 ₴

