TB6674PG,C,8 Мікросхема-драйвер біполярного крокового двигуна, пусковий вихідний струм: 350 мА, вихідна напруга: 2,7-22,0 В,

161,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 00-00067478
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TB6674PG,C,8 Мікросхема контролера двигуна
Мікросхема-драйвер біполярного крокового двигуна, пусковий вихідний струм: 350 мА, вихідна напруга: 2,7-22,0 В, корпус: 16-DIP
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Pd — розсіювання потужності: | 1.4 W |
| Артикул | 00-00067478 |
| Вид монтажа | Through Hole |
| Вихідний струм | 0.4 A |
| Кількість виходів | 1 Output |
| Максимальна робоча температура | + 75 C |
| Мінімальна робоча температура | - 30 C |
| Номінальна напруга навантаження: | 2.7...22 V |
| Робоча частота | 25 kHz |
| Робоча напруга живлення: | 4.5...5.5 V |
| Робочий струм джерела живлення: | 3 mA |
| Тип корпусу | DIP-16 |
| Тип | 2 Phase |
- Ціна: 161,25 ₴

