STSPIN220 Драйвер крокового двигуна електроживлення 10В 1.3A

223,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 00-00066534
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
STSPIN220 Мікросхема контролера двигуна
Драйвер крокового двигуна електроживлення 10В 1.3A
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стан | Новий |
| Тип | Контролер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rds Вкл - опір стік-висток | 870 mOhms |
| Артикул | 00-00066534 |
| Вага виробу | 29.800 mg |
| Вид монтажа | SMD/SMT |
| Висота | 0.9 mm |
| Вихідний струм | 1.3 A |
| Довжина | 3 mm |
| Кількість виходів | 4 Output |
| Максимальна робоча температура | + 150 C |
| Мінімальна робоча температура | - 40 C |
| Робоча напруга живлення | 1.8 V to 10 V |
| Робочий струм джерела живлення | 960 uA |
| Чутливий до влажности | Да |
| Ширина | 3 mm |
- Ціна: 223,75 ₴

