A3955SLBTR-T IC, Motor Controller, BIPOLAR, SOP, 16PIN

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
A3955SLBTR-T Мікросхема контролера двигуна
IC, Motor Controller, BIPOLAR, SOP, 16PIN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алегро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00045616 |
| Інтерфейс | Паралельний |
| Конфігурація виходу | Напівміст (2) |
| Напруга навантаження | 4.5 В ~ 50 В |
| Напруга живлення | 4.5 В ~ 5.5 В |
| Постачаний корпус _x000D_ пристрою | 16-SOIC |
| Застосування | Загальне призначення |
| Робоча температура | -20°C ~ 150°C (TJ) |
| Роздільна здатність кроку | 1, 1/2, 1/4, 1/8 |
| Стан | Нове |
| Технологія | Біполярна |
| Тип корпусу | 16-вивідний PowerSOIC _x000D_ (ширина 7.50 мм, 0.295") |
| Тип монтажа | Поверхневий монтаж |
| Струм на виході | 1.5А |
- Ціна: 583,75 ₴

