IKCM10H60GAXKMA1 Контролер драйвера двигуна 14.5 V to 18.5 V,10 A,370 uA

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IKCM10H60GAXKMA1 Мікросхема контролера двигуна
Контролер драйвера двигуна 14.5 V to 18.5 V,10 A,370 uA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Pd — розсіювання _x000D_ мощности | 23.1 W |
| Артикул | 00-00070944 |
| Вид монтажа | Through Hole |
| Висота | 5.1 mm |
| Вихідна напруга | 500 mV |
| Вихідний струм | 10 A |
| Довжина | 36 mm |
| Максимальна робоча _x000D_ температура | + 125 C |
| Мінімальна робоча _x000D_ температура | - 40 C |
| Робоча частота | 20 kHz |
| Робоча напруга _x000D_ живлення | 14.5 V to 18.5 V |
| Робочий струм _x000D_ джерела живлення | 370 uA |
- Ціна: 1 000 ₴

