TB6674FAG,8,EL Роб.напруга: 4,5 ... 5,5В, Вих. струм: 100 мА, Роб. температура: -30...75С, Раб.частота: 25 кГц

648,75 ₴
- В наявності
- Код: 00-00067479
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TB6674FAG,8,EL Мікросхема контролера двигуна
Роб.напруга: 4,5 ... 5,5В, Вих. струм: 100 мА, Роб. температура: -30...75С, Раб.частота: 25 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Pd — розсіювання потужності: | 780 mW |
| Артикул | 00-00067479 |
| Вид монтажа | SMD/SMT |
| Вихідний струм | 100 mA |
| Кількість виходів | 2 Output |
| Максимальна робоча температура | + 75 C |
| Мінімальна робоча температура | - 30 C |
| Робоча частота | 25 kHz |
| Робоча напруга живлення: | 4.5...5.5 V |
| Робочий струм джерела живлення: | 3 mA |
| Стан | Нове |
| Тип корпусу | SSOP-16 |
| Тип | 2 Phase |
- Ціна: 648,75 ₴

