L6234PD013TR Число виходів: 1. Струм вихідний: 4A. Напруга живлення: 7 V ~ 52 V. Робоча температура: -40 ° C ~ 125 ° C

693,75 ₴
- В наявності
- Код: 00-00026436
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L6234PD013TR Мікросхема контролера двигуна
Число виходів: 1. Струм вихідний: 4A. Напруга живлення: 7 V ~ 52 V. Робоча температура: -40 ° C ~ 125 ° C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STMicroelectronics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Pd — розсіювання _x000D_ мощности | 2.3 W |
| Артикул | 00-00026436 |
| Вид монтажа | SMD/SMT |
| Вихідна напруга | 60 V |
| Вихідний струм | 4 A |
| Кількість виходів | 2 Output |
| Напруга живлення | 7 V … 42 V |
| Робоча температура | - 40 C … + 125 C |
| Робочий струм джерела _x000D_ живлення | 6.5 mA |
| Стан | Нове |
| Тип | 3 Phase |
| Тип корпусу | PowerSO-20 |
| Чутливий до _x000D_ влажности | Да |
- Ціна: 693,75 ₴

