A4973SLBTR-T Driver: вбудований обратноходового діод, вбудований датчик струму, 1.5A

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
A4973SLBTR-T Мікросхема контролера двигуна
Driver: вбудований обратноходового діод, вбудований датчик струму, 1.5A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алегро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Current Output | 1.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | 20...85 °C |
| Type | DC Motor Driver, PWM Motor Driver |
| Voltage Load | 5...50 V |
| Voltage Supply | 3...5.5 V |
| Артикул | 00-00050012 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 726,25 ₴

