BTN8982TAAUMA1 Привід двигуна, напівмостовий, 8В до 18В живлення, 1 вихід

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BTN8982TAAUMA1 Мікросхема контролера двигуна
Привід двигуна, напівмостовий, 8В до 18В живлення, 1 вихід
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infineon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00066728 |
| Вид монтажа | SMD/SMT |
| Категорія продукту: | Контролери та драйвери двигунів |
| Кількість виходів | 1 Output |
| Корпус | TO-263-7 |
| Номінальна напруга навантаження: | 40 V |
| Продукт: | Fan / Motor Controllers / Drivers |
| Робоча напруга живлення: | 8 V to 18 V |
| Робочий струм джерела живлення: | 2.2 mA |
| Серія | BTN8982 |
| Стан | Нове |
| Тип | Half Bridge |
- Ціна: 762,50 ₴

