DRV8302DCA Попередній привід двигуна, 8В до 60В живлення, 2.3а / 2 виходи

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DRV8302DCA Мікросхема контролера двигуна
Попередній привід двигуна, 8В до 60В живлення, 2.3а / 2 виходи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Texas Instruments |
| Стан | Новий |
| Тип | Контролер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00063565 |
| Вид монтажа | SMD/SMT |
| Вихідний струм | 1.7 A |
| Діапазон робочих температур | - 40 C to + 125 C |
| Категорія продукту | Контролери та драйвери двигунів/рухомик/запалювання |
| Кількість виходів | 2 Output |
| Особливості | Buck Step Down Converter, Current Sense Amplifier, Hardware Management I/F |
| Робоча напруга живлення | 6 V to 60 V |
| Робочий струм джерела живлення | 15 mA |
| Тип корпусу | HTSSOP-56 |
| Чутливий до вологості | Да |
- Ціна: 612,50 ₴

