BTN8962TAAUMA1 Максимальний вихідний струм 30 А, Напруга живлення, min 5.5 В, Напруга живлення, max 40 В

437,50 ₴
- В наявності
- Код: 00-00066727
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BTN8962TAAUMA1 Мікросхема контролера двигуна
Максимальний вихідний струм 30 А, Напруга живлення, min 5.5 В, Напруга живлення, max 40 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infineon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00066727 |
| Вид монтажа | SMD/SMT |
| Категорія продукту: | Контролери та драйвери двигунів |
| Кількість виходів | 1 Output |
| Корпус | TO-263-7 |
| Номінальна напруга навантаження: | 40 V |
| Продукт: | Fan / Motor Controllers / Drivers |
| Робоча напруга живлення: | 8 V to 18 V |
| Робочий струм джерела живлення: | 2.2 mA |
| Серія | BTN8962 |
| Стан | Нове |
| Тип | Half Bridge |
| Чутливий до влажности: | Да |
- Ціна: 437,50 ₴

