A3968SLBTR-T Контролер двигуна, Н-образно. міст, U вих. 4,75 ... 30VDC, 650 мА. каналів 2

311,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 00-00053111
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
A3968SLBTR-T Мікросхема контролера двигуна
Контролер двигуна, Н-образно. міст, U вих. 4,75 ... 30VDC, 650 мА. каналів 2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Allegro MicroSystems |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00053111 |
| Вихідна напруга | 4.75...30 В |
| Вихідний струм | 650 мА |
| Кількість каналів | 2 |
| Корпус | SO16 |
| Монтаж | SMD |
| Напруга живлення | 4.75...30/4.75...5.5В |
| Застосування | двигуни DC |
| Робоча температура | -20...85°C |
| Тип мікросхеми | driver |
| Характер набору | контролер двигуна, Н-подібний міст |
- Ціна: 311,25 ₴

