SN754410NE Driver: MOSFET: 2А: 39В: Виходи: 4: DIP16

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SN754410NE Мікросхема контролера двигуна
Driver: MOSFET: 2А: 39В: Виходи: 4: DIP16
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Texas Instruments |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00047884 |
| Вихідна напруга | 39В |
| Вихідний струм | 2 А |
| Кількість виходів | 4 |
| Корпус | DIP16 |
| Монтаж | THT |
| Напруга живлення | 4.5...36В DC |
| Робоча температура | -40...85°C |
| Стан | Нове |
| Технологія | MOSFET |
| Тип мікросхеми | driver |
- Ціна: 385 ₴

