BTN7960BAUMA1 Полумостовой драйвер мотора з інтегрованими N і P- канальними MOSFET. I 47A

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BTN7960BAUMA1 Мікросхема контролера двигуна
Полумостовой драйвер мотора з інтегрованими N і P- канальними MOSFET. I 47A
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 00-00037277 |
| Вихідний струм | 47А |
| Інтерфейс | Увімкнення/вимкнення |
| Конфігурація виходу | Напівміст |
| Напруга навантаження | 8В ~ 18В |
| Напруга живлення | 8В ~ 18В |
| Робоча температура | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Стан | Нове |
| Технологія | Силовий MOSFET |
| Тип двигуна — AC, _x000D_ DC | Колекторний DC _x000D_ (щітковий) |
| Тип корпусу | PG-TO263-7-1 |
| Тип монтажа | Поверхневий _x000D_ монтаж |
- Ціна: 1 323,75 ₴

