STSPIN32F0ATR Драйвер двигуна, 3-фазний безщітковий DC, 8В - 45В живлення, 3.3В / 18МА / 6 виходів, VFQFPN-48

908,75 ₴
- В наявності
- Код: 00-00056291
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
STSPIN32F0ATR Мікросхема контролера двигуна
Драйвер двигуна, 3-фазний безщітковий DC, 8В - 45В живлення, 3.3В / 18МА / 6 виходів, VFQFPN-48
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00056291 |
| Вид монтажа | SMD/SMT |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідний струм | 600 mA |
| Кількість виходів | 3 Output |
| Корпус | VFQFPN-48 |
| Максимальна робоча _x000D_ температура | + 125 C |
| Мінімальна робоча _x000D_ температура | - 40 C |
| Робоча частота | 200 kHz |
| Робоча напруга _x000D_ живлення | 6.7 V to 45 V |
| Робочий струм _x000D_ джерела живлення | 2.5 mA |
| Стан | Нове |
| Тип | 3 Phase |
| Чутливий до _x000D_ влажности | Да |
- Ціна: 908,75 ₴

