A3966SLBTR-T IC driver, Н міст, контролер крокового двигуна, SO16, 650мА

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
A3966SLBTR-T Мікросхема контролера двигуна
IC driver, Н міст, контролер крокового двигуна, SO16, 650мА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алегро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00024144 |
| Тип мікросхеми | контролер крокового двигуна |
| Вихідна напруга | 4.75...30В |
| Вихідний струм | 650 мА |
| Кількість каналів | 1 |
| Корпус | SO16 |
| Монтаж | SMD |
| Напруга живлення | 4.75...30/4.75...5.5В |
| Застосування | біполярні крокові двигуни |
| Робоча температура | -20...85°C |
| Стан | Нове |
| Тип мікросхеми | driver |
| Топологія | Н міст |
- Ціна: 545 ₴

