A3979SLPTR-T IC: driver, Н міст, контролер крокового двигуна, TSSOP28, 2,5А

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
A3979SLPTR-T Мікросхема контролера двигуна
IC: driver, Н міст, контролер крокового двигуна, TSSOP28, 2,5А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allegro MicroSystems |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00024148 |
| Тип мікросхеми | контролер крокового _x000D_ двигуна |
| Вихідна напруга | 8...35В |
| Вихідний струм | 2,5 А |
| Кількість каналів | 1 |
| Корпус | TSSOP28 |
| Монтаж | SMD |
| Напруга живлення | 3...5,5В, 8...35В |
| Застосування | біполярні крокові _x000D_ двигуни |
| Робоча температура | -20...85°C |
| Стан | Нове |
| Тип мікросхеми | driver |
| Топологія | Н міст |
| Характеристики _x000D_ інтегральних схем | micro stepping, _x000D_ вбудований датчик температури, вбудований датчик струму, вбудований _x000D_ транслятор, виявлення помилок, генератор підкачування заряду, мертвий час |
- Ціна: 438,75 ₴

