PF75302B1-A99-B Вентилятор: DC, blower, 24ВDC, 75x75x30мм, 26,34 м3/год, 42дБА

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PF75302B1-A99-B Вентилятор
Вентилятор: DC, blower, 24ВDC, 75x75x30мм, 26,34 м3/год, 42дБА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00080632 |
| Тип вентилятора | blower |
| Тип підшипника | кульковий |
| Повітряний потік | 26,34 м3/год |
| Виводи | дроти x2 |
| Довжина виводів | 0,295м |
| Додаткові _x000D_ функції | автоперезапуск |
| Клас пального | UL94V-0 |
| Клас ізоляції | A |
| Матеріал корпусу | термопласт |
| Матеріал крильчатки | термопласт |
| Мотор вентилятора | безколекторний DC |
| Напруга живлення | 24В DC |
| Номінальний струм | 0,115 А |
| Відхилення _x000D_ споживаної потужності та струму | ±15% |
| Потребл. потужність | 2,76 Вт |
| Робоча температура | -10...70°C |
| Робоча напруга | 10...27,6В DC |
| Розмір вентилятора | 75x75x30 мм |
| Швидкість обертання | 3400об./хв. |
| Опір _x000D_ ізоляції хв. | 10МОм |
| Тип вентилятора | DC |
| Рівень шуму | 42дБА |
- Ціна: 3 151,25 ₴

