CF2062HVL-999 Вентилятор: EC: осьовий: 230ВAC: 60x60x25мм: 29,7м3/год: 30дБА: Vapo

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
CF2062HVL-999 Вентилятор
Вентилятор: EC: осьовий: 230ВAC: 60x60x25мм: 29,7м3/год: 30дБА: Vapo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00080452 |
| Версія | енергоефективні |
| Тип вентилятора | осьовий |
| Тип підшипника | Vapo |
| Повітряний потік | 29,7м3/год |
| Виводи | дроти x2 |
| Напруга живлення | 230В AC |
| Номінальний струм | 0,17А |
| Потребл. потужність | 3,5Вт |
| Розмір вентилятора | 60x60x25 мм |
| Серія виробника | ECO |
| Швидкість обертання | 4100б./хв. |
| Тип вентилятора | EC |
| Рівень шуму | 30дБА |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 2 271,25 ₴

