Напрямні повновисувні кулькові L = 550 з довідником Linken System чорні

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напрямні повновисувні кулькові L = 550 з довідником Linken System чорні
| Виробник | Linken System |
|---|---|
| Модель | BS45-550-Stong-SC-Black |
| Максимальне навантаження: | 45 кг |
| Розмір | h=45 мм_x000D_ 1,2х1,2х1,5 мм |
| У ящику | 10 комплектів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linken System |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | m654578809 |
| У ящику | 10 комплектів |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Мoдель | BS45-550-Stong-SC-Black |
| Розмір | h=45 мм_x000D_ 1,2х1,2х1,5 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 781,50 ₴



