Молдинг M28 хром (18 мм) — по 75 метрів (за 1 метр погінний)

136,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: m649211160
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молдинг M28 хром (18 мм) — по 75 метрів (за 1 метр погінний)
| Виробник | Salman (Туреччина) |
|---|---|
| Модель | M28 |
| Бухта: | 75 метрів |
| Товщина: | 2 мм |
| Цвета: | Хром |
| Ширина: | 18 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | m649211160 |
| Бухта: | 75 метрів |
| Мoдель | M28 |
| Виробник | Salman (Туреччина) |
| Товщина | 2 мм |
| Цвета: | Хром |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 136,15 ₴

