Меблева ручка пластикова 128mm 050-128-012 матова чорна

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблева ручка пластикова 128mm 050-128-012 матова чорна
| Виробник | Україна |
|---|---|
| Модель | 050 |
| Висота | 27 мм |
| Довжина: | 138 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Матовий чорний |
| Тип ручки | Звичайна |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | m644248850 |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Мoдель | 050 |
| Виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Тип ручки | Звичайна |
| Колір | Матовий чорний |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 42,92 ₴

