Меблева ручка 96mm 056-096-012 матовий чорний

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблева ручка 96mm 056-096-012 матовий чорний
| Виробник | Україна |
|---|---|
| Модель | 056 |
| Висота | 18 мм |
| Довжина: | 116 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Матовий чорний |
| Тип ручки | Профільна |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | m641224310 |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 116 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Мoдель | 056 |
| Виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Тип ручки | Профільна |
| Колір | Матовий чорний |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 99,18 ₴


