Меблева ручка 6122-04 матове золото

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблева ручка 6122-04 матове золото
| Виробник | Özkardeşler Metal |
|---|---|
| Модель | Oslo |
| Висота | 22,1 мм |
| Довжина: | 28 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Вага | 30 г |
| Матеріал | ZnAl |
| Колір | Матове золото |
| Тип ручки | Кнопка |
| Міжцентрова відстань | На один гвинт |
| У пачці | 50 штук |
| У ящику | 600 штук |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | m639885729 |
| У пачці | 50 штук |
| У ящику | 600 штук |
| Вага | 30 г |
| Висота | 22,1 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Матеріал | ZnAl |
| Міжцентрова відстань | На один гвинт |
| Мoдель | Oslo |
| Виробник | Özkardeşler Metal |
| Стан | Нове |
| Тип ручки | Кнопка |
| Колір | Матове золото |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 139,92 ₴


