Меблева ручка 5415-012 — 128 мм матова чорна

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблева ручка 5415-012 — 128 мм матова чорна
| Виробник | Özkardeşler Metal |
|---|---|
| Модель | Bella |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 134 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Вага | 90 г |
| Матеріал | ZnAl + стекло |
| Колір | Матова чорна |
| Тип ручки | Звичайна |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| У пачці | 25 штук |
| У ящику | 150 штук |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | m622534911 |
| У пачці | 25 штук |
| У ящику | 150 штук |
| Вага | 90 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Матеріал | ZnAl + стекло |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Мoдель | Bella |
| Виробник | Özkardeşler Metal |
| Стан | Нове |
| Тип ручки | Звичайна |
| Колір | Матова чорна |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 394,28 ₴

