Меблева ручка 5278-04 — 128 мм матове золото

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблева ручка 5278-04 — 128 мм матове золото
| Виробник | Özkardeşler Metal |
|---|---|
| Модель | Cubuk |
| Висота | 23 мм |
| Довжина: | 177 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Вага | 57 г |
| Матеріал | ZnAl+скло |
| Колір | Матове золото |
| Тип ручки | Релінгова |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| У пачці | 50 штук |
| У ящику | 400 штук |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | m621743011 |
| У пачці | 50 штук |
| У ящику | 400 штук |
| Вага | 57 г |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Матеріал | ZnAl+скло |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Мoдель | Cubuk |
| Виробник | Özkardeşler Metal |
| Стан | Нове |
| Тип ручки | Релінгова |
| Колір | Матове золото |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 305,25 ₴

