Меблева ручка 5152-03 - 96/128 мм матовий хром

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблева ручка 5152-03 - 96/128 мм матовий хром
| Виробник | Özkardeşler Metal |
|---|---|
| Модель | Bergama |
| Висота | 26 мм |
| Довжина: | 136 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Вага | 101 г |
| Матеріал | ZnAl |
| Колір | Матовий хром |
| Тип ручки | Звичайна |
| Міжцентрова відстань | 96 мм/128 мм |
| У пачці | 25 штук |
| У ящику | 300 штук |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | m619433494 |
| У пачці | 25 штук |
| У ящику | 300 штук |
| Вага | 101 г |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Матеріал | ZnAl |
| Міжцентрова відстань | 96 мм/128 мм |
| Мoдель | Bergama |
| Виробник | Özkardeşler Metal |
| Стан | Нове |
| Тип ручки | Звичайна |
| Колір | Матовий хром |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 279,82 ₴

