Консоль Besel Ferforje металева 230*160 мм біла — до 23 кг.

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Консоль Besel Ferforje металева 230*160 мм біла — до 23 кг.
| Виробник | Beşel (Туреччина) |
|---|---|
| Модель | BA343 |
| Максимальне навантаження: | 23 кг |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Розмір | 230 мм * 160 мм * 20 мм |
| У пачці | 20 штук |
| У ящику | 120 штук |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | m584428546 |
| У пачці | 20 штук |
| У ящику | 120 штук |
| Максимальне навантаження | 23 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | BA343 |
| Виробник | Beşel (Туреччина) |
| Розмір | 230 мм * 160 мм * 20 мм |
- Ціна: 534,18 ₴



