Консоль Besel Ferforje металева 200*150 мм біла — до 22 кг.

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Консоль Besel Ferforje металева 200*150 мм біла — до 22 кг.
| Виробник | Beşel (Туреччина) |
|---|---|
| Модель | BA342 |
| Максимальне навантаження: | 22 кг |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Розмір | 200 мм * 150 мм * 20 мм |
| У пачці | 20 штук |
| У ящику | 120 штук |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | m584309831 |
| У пачці | 20 штук |
| У ящику | 120 штук |
| Максимальне навантаження | 22 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | BA342 |
| Виробник | Beşel (Туреччина) |
| Розмір | 200 мм * 150 мм * 20 мм |
- Ціна: 483,30 ₴



