Консоль Besel Ferforje металева 155*115 мм біла — до 20 кг.

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Консоль Besel Ferforje металева 155*115 мм біла — до 20 кг.
| Виробник | Beşel (Туреччина) |
|---|---|
| Модель | BA341 |
| Максимальне навантаження: | 20 кг |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Розмір | 155 мм * 115 мм * 14 мм |
| У пачці | 20 штук |
| У ящику | 240 штук |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | m584207296 |
| У пачці | 20 штук |
| У ящику | 240 штук |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | BA341 |
| Виробник | Beşel (Туреччина) |
| Розмір | 155 мм * 115 мм * 14 мм |
- Ціна: 445,15 ₴



