TC4421AVOA Подвійний драйвер МОП-транзистора, драйвер, низькою боку, живлення 4.5В-18В, 10А, 42нс

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TC4421AVOA Драйвери IGBT/MOSFET
Подвійний драйвер МОП-транзистора, драйвер, низькою боку, живлення 4.5В-18В, 10А, 42нс
| Основні | |
|---|---|
| Тип корпусу | SO8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм, | 9 A |
| Категорія продукту | Драйвери затвора MOSFET |
| Кількість виходів | 1 |
| Макс. робоча температура, | 125 |
| Мін. робоча температура, | -40 |
| Монтаж | SMD |
| Напруга живлення — макс. Вольт | 18 V |
| Напруга живлення — мін. Вольт | 4.5 V |
- Ціна: 442,50 ₴

