MIC4422YN Driver, контролер затвора, 9А, Канали: 1, 4,5 - 18В, 2МГц, DIP8

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MIC4422YN Драйвери IGBT/MOSFET
Driver, контролер затвора, 9А, Канали: 1, 4,5 - 18В, 2МГц, DIP8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micrel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм, | 9 A |
| Категорія продукту | Драйвери затвора MOSFET |
| Кількість виходів | 1 |
| Макс. робоча температура, | 85 |
| Мін. робоча температура, | -40 |
| Монтаж | THT |
| Потужність | 960 mW |
| Напруга живлення — макс. Вольт | 18 V |
| Напруга живлення — мін. Вольт | 4.5 V |
| Тип корпусу | DIP8 |
- Ціна: 523,75 ₴

