PMD1212PTB1AF Вентилятор: DC, осьовий, 12ВDC, 120x120x25мм, 254,84м3/год, 54дБА

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PMD1212PTB1AF Вентилятор
Вентилятор: DC, осьовий, 12ВDC, 120x120x25мм, 254,84м3/год, 54дБА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вентилятора | осьовий |
| Тип підшипника | кульковий |
| Повітряний потік | 254,84м3/ч |
| Виводи | дроти x3 |
| Довжина виводів | 0,3м |
| Додаткові _x000D_ функції | автоперезапуск |
| Клас пального | UL94V-0 |
| Клас ізоляції | A |
| Матеріал корпусу | термопласт |
| Матеріал крильчатки | термопласт |
| Мотор вентилятора | безколекторний DC |
| Номінальний струм | 1А |
| Відхилення _x000D_ споживаної потужності та струму | ±15% |
| Потребл. потужність | 12 Вт |
| Робоча температура | -10...70°C |
| Робоча напруга | 6...13,8В DC |
| Розмір вентилятора | 120x120x25мм |
| Розмір дроту | 24AWG |
| Сигнальне виведення | Типу F |
| Швидкість обертання | 4500 (±10%) об./хв. |
| Опір _x000D_ ізоляції хв. | 10МОм |
| Статичний тиск | 15,74 мм H2O |
| Тип вентилятора | DC |
| Рівень шуму | 54дБА |
- Ціна: 4 673,75 ₴

