PMD1209PMB2A Вентилятор: DC, осьовий, 12ВDC, 92x92x38мм, 180,6м3/год, 53,8дБА

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PMD1209PMB2A Вентилятор
Вентилятор: DC, осьовий, 12ВDC, 92x92x38мм, 180,6м3/год, 53,8дБА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вентилятора | осьовий |
| Тип підшипника | кульковий |
| Повітряний потік | 180,6м3/год |
| Виводи | дроти x2 |
| Додаткові _x000D_ функції | автоперезапуск |
| Клас пального | UL94V-0 |
| Клас ізоляції | A |
| Матеріал корпусу | термопласт |
| Матеріал крильчатки | термопласт |
| Мотор вентилятора | безколекторний DC |
| Напруга живлення | 12В DC |
| Номінальний струм | 0,71А |
| Потребл. потужність | 8,5Вт |
| Робоча температура | -10...70°C |
| Робоча напруга | 6...13,8В DC |
| Розмір вентилятора | 92x92x38 мм |
| Розмір дроту | 24AWG |
| Швидкість обертання | 4400 (±10%) об./хв. |
| Опір _x000D_ ізоляції хв. | 10МОм |
| Статичний тиск | 14,22м H2O |
| Тип вентилятора | DC |
| Рівень шуму | 53,8дБА |
- Ціна: 3 282,50 ₴

