XGK2-88Z1 Мікроперемикач SNAP ACTION, 12A/250ВAC, без важеля, SPDT

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
XGK2-88Z1 Кнопка
Мікроперемикач SNAP ACTION, 12A/250ВAC, без важеля, SPDT
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saia Burgess Controls |
| Користувальницькі характеристики | |
| Алгоритм роботи | ON-ON |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 6 мм |
| Кількість положень | 2 |
| Комутована напруга AC | 250 V |
| Комутований струм AC | 12 A |
| Конфігурація контактів | SPDT |
| Макс. робоча температура, | 150 |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Мін. робоча температура, | -40 |
| Фіксація | Немає |
| Колір | Позолота |
- Ціна: 425 ₴

