CR18505SL-LD Елементи й батареї живлення - Тип: батарея: Хімія: Li, MnO2: Напруга: 3 В: Ємність: 2,8 Ач

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
CR18505SL-LD Елемент живлення літієвий
Елементи й батареї живлення - Тип: батарея: Хімія: Li, MnO2: Напруга: 3 В: Ємність: 2,8 Ач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EEMB |
| Типорозмір | CR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2800 |
| Габаритні розміри, мм | 18.5x51x6.3 мм |
| Макс. робоча температура, | 85 |
| Макс. струм розряду | 1500 mA |
| Мін. робоча температура, | -40 |
| Ном. струм розряду | 1 mA |
| Номінальна напруга | 3 |
| Тип підключення | Дроти |
- Ціна: 490 ₴


