Коробка 200х150х80 з гермоводами пластикова

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка 200х150х80 призначена для внутрішнього та зовнішнього застосування. Кришка коробки щільно прикручується шурупами. Кабельні вводи розподільної коробки виготовлені з гуми.
Довжина — 200 мм
Ширина — 150 мм
Висота — 80 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Клемна колодка | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Країна виробник | Україна |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Штампована |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 175 ₴


