Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Свердло по металу з к/г 70,0 ГОСТ 10903-77- Сталь - HSS за складом близька Р6М5- Довжина Загальна Lзаг = 437 мм- довжина робочої частини L р.ч = 250 мм- Маркування - Розмір + Логотип + Р6М5
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
| Загальна довжина | 437 мм |
- Ціна: 10 500 ₴



