Свердло по металу з к/х 32.0 ДЕРЖСТАНДАРТ 10903-77 Клас В

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Свердло по металу з к/г 32,0 ГОСТ 10903-77- Сталь - HSS за складом близька Р6М5- Довжина Загальна Lзаг = 334 мм- довжина робочої частини L р.ч = 185 мм- Маркування - Розмір + Логотип + Р6М5
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина робочої частини | 185 мм |
| Загальна довжина | 334 мм |
- Ціна: 1 575 ₴


