Свердло по металу з к/х 8,0 Р6М5 з конічним хвостовиком ДЕРЖСТАНДАРТ 10903-77

377,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 39768254
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Свердло кл.А1, Повністю шліфований профіль ГОСТ 10903-77-Сталь-Р6М5 (6% Вольфраму, 5% Молібдену). 100% відповідності.- .Спеціальна заточка (Split Point). Кут заточування 135 °.Спеціальне заточування свердла Split Point робить свердління і свердління легшим, і запобігає ковзанню свердла по заготівлі при засвердліванні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Загальна довжина | 156 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
- Ціна: 377,50 ₴


