Свердло по металу з к/х 28.0 Р6М5К5(HSSCo) ДЕРЖСТАНДАРТ 10903-77

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Свердло кл.А1 (Фрезероване + повністю шліфований профіль) ГОСТ 10903-77- Сталь - Р6М5К5 (6% Вольфраму, 5% Молібдену, 5% Кобальту). 100% відповідності.- Маркування - Розмір + Логотип + HSSCo- .Спеціальна заточка (Split Point). Кут заточування 135 °.Спеціальне заточування свердла Split Point робить свердління і свердління легшим, і запобігає ковзанню свердла по заготівлі при засвердліванні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 28 мм |
| Довжина робочої частини | 170 мм |
| Загальна довжина | 291 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
- Ціна: 2 677,50 ₴



