Свердло по металу Р6М5К5 (HSSCo) 5,9 мм

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло Р6М5К5 зазвичай застосовується для свердління важких матеріалів таких як "нержавіюча сталь" і матеріалів з високою твердістю.
Присутність у складі сталі 5% Кобальту збільшує опір свердла до нагрівання (червоностійкість) і дозволяє використовувати свердло при великих швидкостях свердління без втрати працездатності.
Спеціальне заточування свердла Split Point робить свердління і свердління легшим, і запобігає ковзанню свердла по заготівлі при засвердліванні.
Свердло Р6М5К5 - це свердло для Професійних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 5.8 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Заточення | Split Point |
| Маркування | HSSCo |
| Загальна довжина | 93 мм |
| Сталь | Р6М5К5 ( Вольфрам 6%, Молібден 5%, Кобальт 5%) |
| Кут заточування | 135 град. |
- Ціна: 130 ₴

