Борфреза Сферична D 12,5 мм ВК8

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сплав ВК8
Діаметр 12,5 мм
Загальна довжина L загалом = 55 мм
Діаметр Хвостовика = 8 мм
Виробник - Серпуховський інструментальний завод
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Твинтос |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Борфреза |
| Тип торця | Радіусний |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 12 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Кількість зубців | 18 шт. |
- Ціна: 735 ₴



