Мітчик М12х1,75 Р6М5К5 (HSS-E) Наскрізний DIN 371

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мітчик М12х1,75 Р6М5К5 (HSS-E) Наскрізний DIN 371 машинно-ручний одинарний
- сталь Р6М5К5 (HSS-E) (Вольфрам 6%, Молібден 5%, Кобальт 5%)
- добре працює по нержавійці
- для професійних робіт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Тип мітчика | Однопрохідний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина різальної частини | 23 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
- Ціна: 860 ₴



