Мітчик машинно-ручний Лівий Трубний G 1/2 LH АР6М5

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей мітчик має :
- шліфований профіль різьби
- виготовлений з інструментальної Сталі 9ХС
- Діаметр різьблення 1/2",крок різьблення 14 ниток на дюйм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Напрям різьби | Ліва |
| Профіль нарізуваного різьблення | Трубний |
| Стан | Новий |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 20.955 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Крок різьби | 1.814 мм |
- Ціна: 597,50 ₴


